Kajdanki na ręce małe Clejuso Nr 119/SH-małe zawiasowe
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Zmniejszone rozmiary
- Połączenie zawiasowe
- Suwak bezpieczeństwa
- 2 klucze
- Waga: 480 g
- Zamykane z obu stron
- Min. otwarcie: 35 x 55 mm
- Maks. otwarcie: 65 x 60 mm
- Min. obwód wewnętrzny: 138 mm
- Maks. obwód wewnętrzny: 195 mm
- Całkowita długość kajdanek: 233 mm
- Pozycje blokady: 17
- Materiał: Stal nierdzewna
W działaniach służbowych niezawodność, wydajność i maksymalna kontrola są najważniejsze, zwłaszcza podczas krępowania osób. Ta seria produktów została zaprojektowana specjalnie do profesjonalnego użytku przez policję, wymiar sprawiedliwości, zakłady karne i inne agencje bezpieczeństwa. Wyróżniają się solidnymi materiałami, bezpiecznymi mechanizmami blokującymi i łatwą obsługą – nawet w trudnych warunkach.
Niezależnie od tego, czy chodzi o codzienne patrole, transport więźniów czy wykorzystanie w instytucjach sądowniczych, nasze produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i niezawodnie wspierają służby porządku publicznego w każdej sytuacji.
O producencie:
Początki firmy Clemen & JUNG (Clejuso) sięgają 1860 roku. Firma z siedzibą w Solingen/Niemcy należy do wiodących na świecie przedsiębiorstw w dziedzinie konstrukcji i rozwoju najwyższej jakości akcesoriów do kajdankowania ze stali. Niezawodność potwierdzona przez lata służby w policji, straży więziennej i innych agencjach rządowych na całym świecie. To co wyróżnia produkty firmy Clemen & JUNG (Clejuso) to perfekcyjne wykonanie oraz ponadprzeciętna trwałość. Poprzez ciągły rozwój technologii, innowacji oraz wieloletnie doświadczenie Clemen & JUNG (Clejuso) ustanawia nowe standardy jakości akcesoriów dla służb mundurowych.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.