O nas

Witaj w Schronie! 

SCHRON jest specjalistyczną firmą sprzedażową, która powstała w 2012 roku. Jej założycielem jest były operator (weteran) wojskowej Jednostki Specjalnej GROM.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski i Europy Środkowo – Wschodniej wielu cenionych marek przez profesjonalistów. Systematycznie rozwijamy sprzedaż poprzez współpracę z naszymi partnerami w Europie i na Świecie. Nasza sprzedaż dedykowana jest głownie do odbiorców B2B, jak również B2C.

Strategicznym obszarem działania SCHRON jest obrót produktami i technologiami specjalnymi o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.

Nieustannie pracujemy nad budową sieci sprzedaży poprzez współpracę z naszymi dystrybutorami na terenie Europy Środkowo – Wschodniej.

SCHRON DEFENCE zapewniamy najwyższą jakość usług oraz poziom realizacji zleceń poprzez wdrożony System Zarządzania Jakością wg wymagań ISO 9001:2015 oraz wdrożony standard Polityki NATO dotyczącej zapewnienia jakości – AQAP 2110:2016.

W dniu 31.08.2012 r. Minister Spraw Wewnętrznych udzielił naszej firmie koncesji nr B-072/2012 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym i policyjnym.

Przy zakupie służymy szczegółowym instruktażem w zakresie optymalnego i bezpiecznego wykorzystania sprzętu oraz „know-how” wykorzystania taktycznego, ewentualnych uwarunkowań prawnych, zasad przechowywania i konserwacji.

Zapraszamy do zakupów i współpracy,

Zespół,

Schron Defence

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl