NoizeBarrier® Micro Earplus OTTO

Availability: brak towaru
Price: 0,01 zł 0.01
quantity szt.

product unavailable

add to wish list
Rating: 0
Vendor: OTTO
Product code: CF5F-7141F

Description

Uwaga: Produkt podlega sprzedaży tylko służbom mundurowym. W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt.

Aktywne mini ochronniki słuchu i nasłuchu.

Elektroniczne zatyczki do uszu OTTO NoizeBarrier® Micro pozwalają na zachowanie niezrównanej świadomości sytuacyjnej, jak i zapewniają odbiór krystalicznie czystych naturalnych dźwięków oraz wiodącą w branży ochronę przed głośnymi dźwiękami.

Posiadające dwa tryby działania zatyczki do uszu NoizeBarrier® Micro zapewniają aktywną ochronę jak i poprawiają słuch potrzebny do skutecznej lokalizacji dźwięku i wykrywania celu. Izolujące hałas wkładki douszne w połączeniu z opatentowaną elektroniką przetwarzania dźwięku tworzą zatyczki do uszu, które reagują na otoczenie. 

Elektroniczne zatyczki do uszu pozwalają na naturalny odbiór dźwięków, kiedy nie występuje żaden szum tła oraz sukcesywnie chronią przed głośnymi i ciągłymi hałasami pochodzącymi od pojazdów, maszyn lub pocisków wystrzelonych w pobliżu.

W standardowym trybie działania, podczas utrzymującego się przez dłuższy czas hałasu, zatyczki zapewniają dodatkową ochronę słuchu do 15db. Jedno naciśnięcie panelu dotykowego przez użytkownika, uaktywnia tryb lepszego słyszenia, który zapewnia 5-krotne wzmocnienie cichych dźwięków, poprawiając tym samym wykrywanie z dalszej odległości.

W trybie standardowym lub rozszerzonym zatyczki do uszu zapewniają maksymalną ochronę (do 40 dB) przed głośnymi impulsami dźwiękowymi oraz aktywną świadomość sytuacyjną, w sytuacji gdy poziomy dźwięku są na bezpiecznym poziom.

W celu uzyskania szczegółowej specyfikacji produktu lub przeprowadzenia prezentacji prosimy o kontakt z naszą firmą.

 

Product reviews (0)

All reviews (positive and negative) are displayed. We don't verify that they come from customers who have purchased the product.

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl